Příběh únikové hry

Existují sklepy plné lahodných vín. Jiné sklepy jsou o něco obyčejnější a slouží ke skladování potravin nebo jako místo pro složení uhlí. Sklep pod domem rodiny Strakových je však jiný – místo potravin skrývá jedno hrůzné tajemství.

Duševně narušený vrah zde dlouhá léta připravuje o život své oběti nevybíravými a brutálními způsoby. O jeho počínání nemají tušení ani lidé ze sousedství, ani ostatní členové jeho rodiny.

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné

Bohužel se vaše cesty s těmi jeho zkřížily při jedné z pozdních odpoledních procházek za městem. Ani v té nejhorší noční můře by vás nenapadlo, že se jen pár hodin po setkání s podivným mužem na okraji lesa probudíte s velikou boulí na hlavě v jeho sklepě.

Otevíráte oči, srdce hlasitě bije, rozhlížíte se a stačí jen pár vteřin, aby vám došlo, že se nejedná o špatný vtip, ale začátek boje o holý život. Předměty, které jsou ve sklepě spolu s vámi, jsou jasným odkazem na to, jak hrůzné činy se zde v minulosti musely odehrát.

Úniková hra Hodina smrti nabízí možnost řešit sérii logických úkolů s využitím týmové práce a rozumu v prostředí strašidelného sklepení. Ponořte se do rozklíčování životního příběhu jednoho z nejbrutálnějších sériových vrahů jihlavské historie a unikněte téměř jisté smrti. Pokud se Vám to do 60 minut nepodaří, on se vrátí…

Jak fungují únikové hry?

  • Vyberete si místnost

  • Rezervujete termín

  • vytvoříte tým 2 - 5 hráčů

  • máte 60 minut na únik

  • najdete cestu ven?