hlavní rysy hry

  • Zahrajete si jednu z technicky nejvyspělejších únikových her v České republice
  • Na vlastní kůži okusíte atmosféru blízkou hororům jako Halloween nebo Texaský masakr
  • Středně obtížnou úroveň jednotlivých úkolů, kde si přijdou na své nováčci i ostřílení únikáři
  • Střední náročnost

  • Vhodná hra pro 2-5 hráčů

  • Hororový
    žánr

Příběh

Hodina smrti – úniková hra Jihlava

Znáte lepší místo pro odpočinek, než je lesní chata, která daleko široko nemá žádné sousedy? Takové místo dokáže svým obyvatelům nabídnout naprostý klid od uspěchané civilizace.

Přesně takovou chatu si postavili i Jason a Emily Rushovi a trávili v ní i se svými třemi syny každou volnou chvíli. Z ráje se proměnila v jediném okamžiku v hrůzné místo, když nejmladší John v nedaleké stodole objevil brutálně zavražděného bratra Davida.

Když o rok později takto „objevil“ v kaluži krve i nejstaršího Patricka, uvědomili si Jason a Emily, že John nebyl ve stodole náhodou.  Prosby matky o slitování směřující k Johnovi, křečovitě svírajícímu topůrko řeznické sekery, však byly posledním sdělením, které stihla na tomto světě vyřknout.

Otec Jason se na složité křižovatce rozhodl Johna krýt a celou věc neohlásit. Alespoň tak to John popisoval svému terapeutovi v nápravném zařízení, kam se dostal po tom, co kromě rodiny začali v lese mizet i obyvatelé přilehlých osad a náhodní kolemjdoucí. V tomto zařízení měl pro soudem stanovenou duševní poruchu strávit zbytek života.

Policii trvalo celý měsíc, než z kousků těl složila a identifikovala mrtvoly terapeuta i člena ostrahy. John by po sedmnácti letech poměrně klidného pobytu v zařízení možná unikl i nepozorovaně a nenásilně, ale to víte, starého psa novým kouskům nenaučíte. Asi nikoho nepřekvapí, že první kroky vedly do rodinné chaty, tedy dnes už pouze chaty obývané starým otcem.

Boj o holý život začíná

Zabloudit v lese při hledání již tři dny pohřešované kamarádky je hodně nepříjemné, ale co myslíte – zaklepali byste na dveře, kdybyste tento příběh znali už předtím?

Otevíráte oči, srdce hlasitě bije, rozhlížíte se a stačí jen pár vteřin, aby vám došlo, že se nejedná o špatný vtip, ale začátek boje o holý život. Předměty, které jsou kolem vás, jsou jasným odkazem toho, jak hrůzné činy se zde v minulosti musely odehrát. Možná jste kamarádce už pomoct nestihli, to ale neznamená, že by na vás zanevřela. Její duše je stále při vás.

Recenze našich návštěvníků

Naše únikové hry mají průměrné hodnocení 4.9 z 5 hvězdiček na základě 100+ recenzí

Michal Smrkovský, Facebook
Před rokem byl Disident naše druhá úniková hra. Dnes jsme navštívili naši 15. Hodina smrti je neskutečně technicky vymakaná, neuvěřitelná atmosféra, autentické prostředí, originální rébusy a k tomu všemu milá obsluha,která se nám maximálně věnovala. BRAVO. Doufám že se k vám zase časem podíváme na nějakou novinku.
Alžběta Holá, Google
Parádní zábava na vlastně jakýkoliv den v týdnu! Bezproblémová komunikace, perfektní prostředí a vyladěné detaily dodaly řešení šifry dobovou atmosféru, a jakožto moje první únikovka vůbec, mě rozhodně přesvědčila, že zdaleka nebude poslední!
Nikola Pokorná, Google
Naprosto super zážitek! Všem doporučuji vyzkoušet :) Byli jsme 4 lidi a bylo to tak akorát, aby jsme se neušlapali. Vše je super připravené a opravdu prověří vynalézavost.
Šimon Benda, Facebook
Dobrá zábava na 29 minut. Z rekordu jsme byli opravdu nadšení, i proto na tuto únikovku jen tak nezapomeneme. Jednotlivé šifry jsou poměrně lehčí, stačí jen zjistit na co danou věc použít a frčíte. Nezažil jsem žádnou deprivaci z toho, že nemůžu na něco delší dobu přijít, ale to pravděpodobně díky bezvadnému týmu...