Úniková hra Vysočina

Unikneme.cz je jedním z průkopníků populárních únikových her na Vysočině. V únikových místnostech, které pro vás tým Unikneme.cz chystá se na hodinu ocitnete v jiné dimenzi. Stanete se například politickým vězněm, jenž bude muset využít nepozornosti příslušníků StB a uniknout z výslechové místnosti nebo zajatcem psychicky narušeného vraha v jeho temném sklepě v únikové hře Hodina smrti.

Za únikovými hrami Unikneme.cz stojí tým nadšenců, který navštívil desítky únikových her v České republice. Cílem Unikneme.cz je připravovat propracované únikové hry, které hráče vtáhnou do děje svou interaktivitou a připraví jim nezapomenutelný zážitek.

Jak únikové hry vznikly?

V posledních letech se stávají únikové hry velkým celosvětovým trendem. První hry v takové podobě, se kterou se setkáváme v současnosti téměř ve všech moderních velkoměstech, vznikaly v Asii. Netrvalo však dlouho a lavina tohoto typu zábavy se rozšířila i na ostatní kontinenty. Celkem je aktuálně registrováno více jak 4 000 únikových místností po celém světe.

Bylo jen otázkou času, kdy se únikové hry dostanou i do České republiky. Krásným důkazem, že Češi rádi potrápí své mozkové závity, byl rok 2015, kdy zejména v Praze rostly únikové hry takřka jako houby po dešti. Toto tempo nepolevuje ani v prvním pololetí roku 2016 a tak v současnosti již návštěvníci a obyvatelé hlavního města mohou vybírat z několika desítek únikových her a center.

Úniková hra Jihlava

Napsali o nás

Deník.cz
Jak jsme se dostaly ze spárů minulého režimu

Jihlava.City.cz
Vrátit se do roku 1980, do cely agenta StB, je možné díky nové únikové hře

Jak fungují únikové hry?

  • Vyberete si místnost

  • Rezervujete termín

  • Utvoříte tým 2 - 5 hráčů

  • Budete mít 60 minut na únik

  • Najdete cestu ven?