Teambuilding pro firmy

Toužíte zažít se svými kolegy něco nezapomenutelného? Pak jste na té nejlepší adrese!

Kde jinde potrénujete a ověříte správné fungování kolektivu než na útěku před masovým vrahem nebo nelítostným komunistickým režimem? Naše únikové centrum nabízí dvě hry s celkovou kapacitou 11 osob. Pokud vás je více, nevadí – po individuální domluvě lze přizpůsobit časové rozložení termínů, v hrách se tak pohodlně prostřídáte.

Že jsme vás stále nepřesvědčili? Přečtěte si, proč jsou pro teambuilding naše hry tím nejlepším:

  • vyvážený mix zábavy a napětí,
  • nutnost kooperace pro úspěch,
  • trénink systematické činnosti,
  • využití pozornosti, logiky i komunikace,
  • ale především skvělá zábava.

ÚNIKOVÉ HRY JSOU TAKÉ PRO ŠKOLY

Chtěli byste si se spolužáky užít výlet do minulosti nebo zažít trochu strachu při návštěvě chaty masového vraha? To jste na správné adrese. Naše dvě únikové hry mají celkovou kapacitu 11 osob, rádi vám ale přizpůsobíme i časy ostatních termínů abyste se v hrách pohodlně prostřídali.

Díky únikové hře Disident dostanou zvídaví studenti šanci zažít exkurz do minulého režimu, konkrétně roku 1980, kdy mnoho nevinných muselo čelit nemilosrdným výslechům příslušníků StB. A proč si nevyzkoušet právě roli neprávem zadržených, kteří pomocí logických hádanek, hledání indicií a dešifrování kódů unikají před nepříjemnostmi, které je ve výslechové místnosti mohou potkat.

Ti, kteří mají pro strach uděláno, mohou navštívit hru Hodina smrti. Jak již název napovídá, není to žádná procházka růžovým sadem a nejde tu o nic jiného, než o holý život. Tak už neotálejte, vždyť máte jenom hodinu, abyste utekli ze spárů masového vraha. Napětí, zábava, spolupráce, hledání a logické šifry, to všechno vás ve strašidelné hře Hodina smrti čeká.

SESTAVÍME VÁM NABÍDKU NA MÍRU - NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE:
+420 737 00 99 23
Napište nám

    ZPRÁVA BYLA ODESLÁNA

    Budeme vás kontaktovat do 24 hodin.