02. 06. 2016

Unikneme.cz pro vás má v Jihlavě připraveny již dvě únikové hry

V současné době naplno makáme na únikových hrách Unikneme.cz, které v Jihlavě již zanedlouho otevřeme. Každopádně ještě máme spoustu práce před sebou! Na jaká témata únikových her se ale už můžete těšit?

Jak jste si mohli všimnout, začali jsme být aktivní na sociálních sítích Facebooku, Twitteru Instagramu. Pokud některý z kanálů používáte, budeme rádi, když nás budete zde sledovat. Dozvíte se řadu zákulisních informací a hlavně vám neunikne žádná informace o chystané únikové hře Unikneme.cz.

Dnešní příspěvek vám chce přiblížit dvě připravené hry, které nyní usilovně brousíme k dokonalosti.

Únikové místnosti Unikneme.cz

První hra, kterou v únikových hrách Unikneme.cz budete moci navštívit, vás zavede do doby zhruba před 35 lety. Vžijete se do rolí disidentů, kteří se dostanou do spárů nechvalně známé Státní bezpečnosti. Podaří se vám vyhnout obvinění a do hodiny najít cestu ven z kanceláří StB?

Druhá úniková hra, kterou budete moci otestovat, nebude pro slabší povahy ani trochu příjemná! Hororový příběh vás totiž zavede do temného jihlavského sklepení, ve kterém se dějí zvláštní věci. Okolí o těchto činech však nic neví a i vy a vaše skupina bude překvapena, do čeho se to dostala. Úkol se zdá být jednoduchý, podaří se vám v této únikové hře do 60 minut uniknout?

Máte nápad na únikovou hru v Jihlavě? Pošlete nám ho!

Chystáme však i třetí místnost, na kterou máme již nějaké nápady, nicméně nám přišlo dobré, kdybychom zapojili vás, budoucí návštěvníky  a hráče únikových her. Třetí téma únikové hry totiž necháme na vás! Máte nějaký nápad, můžete hlasovat na našich hlavních stránkách Unikneme.cz. Nejlepší návrhy budou zveřejněny a vítěz získá voucher zdarma pro celou skupinu na libovolnou únikovou hru Unikneme.cz.