30. 05. 2016

Únikové hry již brzy v Jihlavě

V celé České republice se rozmáhá fenomén únikových her. Zejména v Praze a dalších větších městech návštěvníci mohou navštívit desítky míst a vyzkoušet, zda se jim podaří uniknout do 60 minut z tématické místnosti.

Kde vznikly únikové hry?

Únikové hry (nebo-li také exit games či escape games) se začaly šířit zhruba před 6 lety v Japonsku, kde byly vymyšleny první únikové místnosti. Koncept vychází z počítačových her, nicméně v reálných únikových hrách nejste v žádné virtuální realitě, ale přímo na místě činu.

V tématických místnostech pak musíte řešit hádanky a logické úkoly, které vás postupně dovedou až do zdárného finále. Na únik z místnosti většinou máte 60 minut a spolehnout se musíte pouze sami na sebe a své přátele.

Úniková hra Jihlava

Ve většině měst již nějakou tu únikovou hru najdete, Jihlava však zatím zůstává nepolíbena. Proto jsme se rozhodli, že tuto skvělou zábavu zprostředkujeme také všem zájemcům v Jihlavě a okolí. V této chvíli jsme ve fázi pokročilých příprav a již zanedlouho v Jihlavě naše únikové místnosti budete moci navštívit!

Témata únikových her v Jihlavě

Máme pro vás připraveny dvě místnosti, které svým tématem zaujmou většinu zákazníků. Podrobnější informace se již brzy dozvíte i díky reálným fotografiím. Vzhledem k tomu, že chystáme i únikovou místnost třetí, spustíme v nejbližších dnech anketu a následně hlasování, kterého se můžete i vy sami účastnit. Možná právě váš nápad bude nakonec v Jihlavě realizován jako úniková hra.

Sledujte náš blog a sociální sítě. Jsme na Facebooku, Twitteru i Instagramu. Neunikne vám tak žádná informace.